Naše firma je společností zabývající se mezinárodní a vnitrostátní dopravou, mezinárodním a vnitrostátním zasílatelstvím a dalšími činnostmi souvisejícími s těmito hlavními aktivitami. 


Sídlo firmy se nachází v obci Bludov, řídící centrum v Šumperku na ulici Žerotínova 63, areál bývalého ČSAD, tohoto času areál Truck Cargo.
V současnosti zaměstnáváme 24 zaměstnanců, jejichž profesionální přístup je zárukou kvality nabízených služeb. Profesní růst zaměstnanců je zajišťován pravidelným proškolováním pod záštitou školícího střediska Martina Horníčková. 


Zárukou kvality přepravních výkonů je vlastní vozový park, který je tvořen a neustále rozšiřován o vozidla značky: VOLVO, FORD, SCANIA, DAF která splňují ekologická a bezpečnostní kritéria EURO 6. V současnosti provozujeme celkem 18 vozidel. Pravidelná údržba je smluvně zajištěna v autorizovaném servisu. Naší specializací jsou tyto typy přeprav:1. Přepravy po územíČR :

- celovozové přepravy od 1t do 24t


2. Přepravy po území EU:
- částečné přepravy od 100kg formou sdružování zásilek
- sběrná služba do/z Itálie
- celovozové přepravy od 1t do 24tNa základě nejmodernějších logistických principů organizuje dispečink firmy v relacích export a import přepravy zásilek od 100 kg a po celovozové náklady. V případě volných kapacit jsou zásilky přednostně přepravovány vlastními vozidly, v opačném případě vozidly smluvních dopravců v průměrném množství . V případě odpovědnosti za škodu z titulu odpovědnosti dopravce má firma sjednaný limit odpovědnosti u přeprav vlastními vozidly 7,5 mil. Kč včetně odcizení. 

Credotransport s.r.o. Řed. Františka Léhara 798

789 61 Bludov

Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!